Skip to content

PROGRAM DNI JAKUBA WĘDROWYCZA

Posted by Macu on Lipiec 11, 2014

PROGRAM

DNI JAKUBA WĘDROWYCZA 2014

18-20 lipca, Wojsławice

 

 

 

Piątek

 

18.00

Kizor z Truścianki – Andrzej Pilipiuk (sala I)

Konkurs: Karteczki! – Jakub `Shonsu` Barański (sala II)

19.00

A Zombie, Zombie, Zombie, czyli jak przetrwać w czasie apokalipsy – Mateusz `Królik` Psiuk (sala I)

20.00

Pokaz niesamowitych filmów – Andrzej Pilipiuk (sala I)

21.00

Całonocne grillowanie przy śpiewie i gitarze (przed szkołą)

UltraStar!! Czyli bitwy na głosy – Adrian `Leszek` Rogala (sala I)

 

Sobota

 

9.30

Znajdź skarb Wędrowycza – gra terenowa – Marek Farfos (przed szkołą)

10.00

Tajemniczy zamek i świątynia, czyli sensacje archeologiczne Góry Chełmskiej – Tomasz Dzieńkowski (sala I)

11.00

Święty Graal, Święta krew? – Michał Rybak (sala I)

Pokazywanki z Czapy – Justyna Urniaż – Badowska i Krzysztof Badowski (sala II)

12.00

„Firefly”- w czym leży fenomen serialu, którego nie ma od dziesięciu lat? – dyskusja (sala I)

Wielkie Starcie, czyli Zmagania Tytanów – konkurs siłowania się na rękę – Maciej `Macu` Bryła (przed szkołą)

13.00

Konkurs: Klasyka Rocka – Marek `Brutus` Konopacki (sala I)

Prawdopodobnie Umiarkowanie Trudny i Nagradzany BIEG WĘDROWYCZOWSKI – Justyna Urniaż-Badowska & Krzysztof Badowski (przed szkołą)

14.00

Czy na cmentarzu można znaleźć bohatera książki? – spotkanie autorskie – Stefan Darda (sala I)

Konkurs: Worms Live – Andrzej `Umli` Jabłoński & Michał Majewski (przed szkołą)

15.00

Spotkanie autorskie – Andrzej Pilipiuk (sala I)

Konkurs historyczny – Mikołaj Nazarewicz & Marcin Petrynko (sala II)

16.00

Teleportacja – fikcja czy rzeczywistość – Karolina Rybak (sala I)

17.00

Pisarze o Polsce – dyskusja – Andrzej Pilipiuk & Stefan Darda (sala I)

Wędrowyczowski Jeden z dziesięciu – Karolina Rybak & Michał Rybak (sala II)

19.00

Konkurs Piosenki Wędrowyczowskiej – Marek Farfos (sala I)

20.00

Całonocne grillowanie przy śpiewie i gitarze (przed szkołą)

UltraStar!! Czyli bitwy na głosy – Adrian `Leszek` Rogala (sala I)

 

Niedziela

 

9.30

Śladami Jakuba Wędrowycza – Marek Farfos (przed szkołą)

10.00

Warsztaty bimbrownicze – Marcin `Indiana` Waciński & Łukasz `Loki` Marianowicz (sala I)

Konkurs muzyczny – Jadwiga `Zuo` Gabłońska & Michał Majewski (sala II)

11.00

Konkurs: Naruto – Daniel Dudek (sala I)

12.00

Prelekcja niespodzianka – Andrzej Pilipiuk (sala II)

 

Games Room – Maciej `Kwiatosz` Kwiatek (Games Room)

Przez całą imprezę czynny będzie games room, miejsce, gdzie można spędzić czas przy grach planszowych. A będzie ich mnóstwo: dla małych i dużych, dla początkujących i dla zaawansowanych, po prostu każdy znajdzie tu coś dla siebie. A do tego turnieje:

 

sobota

13.00 Kubb

16.00 Time’s Up

18.00 Halli Galli

 

niedziela

11.00 Jenga

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

O NAS

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza” stowarzyszeniem zrzeszającym sympatyków i miłośników fantastyki.